Az ingyenes aukciós piactér | 2020. Jún 5.

 Termék kategóriája: Óra, Ékszer»Karkötő

Új, kaucsuk + nemesacél görög mintás karkötő Termékkód: 1062129704

Jelenlegi ár: 2.750 Ft
Árverés vége: +5 perc 1 nap 2 óra
2020. Jún. 06. 19:38

Minimális ajánlat: 2.750 Ft

  Lillyana82 (1 )

  A felhasználó egyéb termékei (440)

 Új, kaucsuk + nemesacél görög mintás karkötő.

Szélessége: 1 cm

5.990 Ft helyett!

Kikiáltási ár: 2.750 Ft
Árverés kezdete: 2020. Jún. 04. 19:38
Árverés vége: 2020. Jún. 06. 19:38
Termék megtekintve: 642

Eredeti Pink Loop Ballon Kabát Extra Akció

Új, báb maci mackó jegesmedve NÉZD!

Új, Dr. Punto Rosso hótaposó csizma Siesta min. Óriási AkciÓ

Esszépanoráma 1900-1944 I-III. Ajánlj árat!

Újsz. 40-es Orsay, fekete nadrág egyedi gombokkal

Új, fekete, csodás gyöngyös nesszeszer. Extra Akció!

Teljesen új, különleges melltartó 70 B

ÚJ, RÓZSASZÍN LENVÁSZON ÉS VISZKÓZ SZUPER RUHA EXTRA AKCIÓ %%

Kása gyöngy, 3 mm világoskék színű 20!

Afrika . Magyar Ferenc: VadÁszat Kudu-FÖldÖn C. KÖnyv AfrikÁrÓl Új

Rocco Jeans farmer, újszerű, SZuper akciós ár!

Új, Nemesacél gyűrű, egyedi darab, Árzuhanás! Nézd!

100 % BIO PAMUT törölköző, arctörlő FAIR TRADE Ekcéma ell.

Cuki kutyulis alvós top, piros fehér csíkos

Sugarbird Horváth Éva overall, AKCIÓ %%% 7;

Dr. Barta Tamás - Tóth Tihamér Vállalkozástan

Új, igazai parafából készült szemüveg tok Szuper! Natúr & Vegán

Új, barna csinos ruha, alkalomra is! Akció

Barna kockás L-es ing blúz NÉZD! Olcsón! !

Új, tengerparti cipellő, átlátszó strand cipő 38/39