Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 23.

 Termék kategóriája: Óra, Ékszer»Karkötő

Új, kaucsuk + nemesacél görög mintás karkötő Termékkód: 1062129704

Jelenlegi ár: 2.750 Ft
Árverés vége: +5 perc 24 nap, 4 óra
2026. Febr. 16. 09:19

Minimális ajánlat: 2.750 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1788)

 Új, kaucsuk + nemesacél görög mintás karkötő.

Szélessége: 1 cm

5.990 Ft helyett!

Kikiáltási ár: 2.750 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 17. 09:10
Árverés vége: 2026. Febr. 16. 09:19
Termék megtekintve: 1764

Új szív alakú gomb több színben - sárga

Új 42-es cappucino barna nadrág AKCIÓ %% LEMÉRVE!

Új orbáncfű olaj, 50 ml Szuper ! !

Édes kis kacsás pizsama nadrág

Új H&M ciklámen szatén gyönyörű ruha v. tunika Akció %%

Kézzel kötött piros-fekete különleges sál - handmade Akció %%

Smog fekete elegáns férfi nadrág

Elizabeth Fenwick Cím Kismamák nagykönyve a szülők gyakorlati kézikön

AKCIÓ %%% 39-es, szürke, bőr 5th Avenue szandi cipő Szexi

Katus Attila és Tamás A személyi edzők

Új csoda kék GOTS biopamut kék melltartó 80 C

Hordozható Dupla kemping gáztűzhely 2 x használt. Újszerű ! ! +2 palack

Eredeti Carve Phenomenon egyedi vörös lencsés fekete napszemüveg

Biopamut kekizöld sál 190 x 56 cm organic AKCIÓ

Új Miss Selfridge szürke egyedi pamut blézer

The Oxford Quick Reference Dictionary and Thesaurus

Világoskék batikolt harang ujjú top

Álomszép Crivit liláskék hárem v. jóga nadrág ökotex anyag %%

ÚJ, RÓZSASZÍN LENVÁSZON ÉS VISZKÓZ SZUPER RUHA EXTRA AKCIÓ %%

Új, kiwi színű szép top, kiváló minőség, Extra Akció! 4. 500. -h.