Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 25.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Egészség, életmód

1001 otthoni gyógyír szuper jó könyv 448 oldal !! Termékkód: 1062341778

Jelenlegi ár: 2.288 Ft
Árverés vége: +5 perc 12 óra 25 perc
2026. Jan. 25. 13:59

Minimális ajánlat: 2.288 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1769)

 1001 otthoni gyógyír - Megbízható gyógymódok hétköznapi betegségekre -

Elsősegély otthon! Nem kell minden problémával azonnal orvoshoz fordulni, vagy a megfázás első tüneteire újabb adag antibiotikumért nyúlni: próbálja ki először az otthon is elkészíthető recepteket és hasznos tippeket! Az otthoni gyógymódok közül érdemes néhányat alkalmazni már a tünetek első megjelenésekor, hiszen ekkor általában még könnyen visszafordítható a folyamat. Ég a gyomra? Magas a koleszterinszintje és a gyógyszerek nem használnak? Kimerült? Hányinger kínozza? Lapozza fel az 1001 otthoni gyógyír című könyvet, és szabaduljon meg a kellemetlen bajoktól kockázatmentesen! – 15 módszer a hátfájás megszüntetésére – 10 módszer az asztmás roham leküzdésére – 30 ellenszer a nátha és az influenza ellen A kötet a rovarcsípéstől az égési sérülésig, az ekcémától a csuklásig, a gyomorégéstől a hátfájásig több mint 100 egészségügyi problémára kínál hatékony, biztonságos, ugyanakkor igen egyszerű gyógymódokat.

Kikiáltási ár: 2.288 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 24. 13:59
Árverés vége: 2026. Jan. 25. 13:59
Termék megtekintve: 358

Elegáns Springfield férfi szövet kabát

Cestal Cat Parazita irtó féreghajtó tabletta rágótabletta macska r. %%

Új, Gyógyhatású/kompre ssziós harisnya, 2-es Extra Akció!

Új ökotextil harisnya 10 den-es S-es 1. 299 Ft h.

Új, szuper csinos, különleges fazonú, eredeti Benetton short

Vinson Polo Club tornacipő vagány cipő, 44-es

Tamaris fehér & fekete alkalmi lakk bőr

Új szépséges ezüst hullám csatt

Új Epsom só, 1 kg keserűsó - Magnézium - szulfát

Újsz. Amisu keki színű garbós könnyű ruha

Újszerű sötétkék farmer leggings Tenezis S/M

Gyönyörű ezüstös rózsaszín Dorothy P. vegán bunda

Maria Treben : Egészség Isten patikájából c. könyv %%

Új fehér telefon tok Akció 3. 390 Ft h.

Új 2 oldalú tükör

Új GOTS biopamut boxeralsó % férfi alsó 2 db Karácsonyi dobozban AKCIÓ

Új piros öv szív fém díszítéssel, New Yorker

Ambiano üveg kelyhes szuper aprító gép, mixer Akció %

Emily Marsh Scott: A palota rabságában. Szuper izgalmas könyv! Akció

Soul, fehér színű, nagyon csinos nadrág,