Termék kategóriája: Műszaki cikk»Egyéb műszaki cikk
| Samsung TV Táv (AA59-10081N) hiányos (rendben működik) | Termékkód: 1062348310 |
Samsung TV Táv (AA59-10081N) hiányos (rendben működik)
rendben működik
hiányzik az elemtartó fedél
kissé kopottas de sérülést nem láttam
mérete 18 x 6 x 2 cm és 91gramm
2db kisméretű ceruzaelemmel üzemel (AAA , LR03)
3db képet töltöttem fel róla :
imgbox.com/g/DpiGPsICvl
Árverés vége: 2026. Febr. 03. 13:55 Termék megtekintve: 119 |

Képgaléria
)