Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 27.

 Termék kategóriája: Óra, Ékszer»Gyűrű

Új, fehérarany, 14 karátos csodaszép gyűrű, 48-as (kis méret) Termékkód: 1062333674

Jelenlegi ár: 78.800 Ft
Árverés vége: +5 perc 11 óra 34 perc
2026. Jan. 27. 21:59

Minimális ajánlat: 78.800 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1785)

 Új, gyönyörű szép, valódi fehérarany gyűrű, kis méretben alkalmi áron eladó! Súlya: 2,7 g Mérete: 48-as 14 karátos

Kikiáltási ár: 78.800 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 25. 21:59
Árverés vége: 2026. Jan. 27. 21:59
Termék megtekintve: 438

Csini felső Görögországból, selymes Újsz.

Új, eredeti Zign szegecses bőr cipő Ausztriából

Új GOTS biopamut fekete overáll 27. 990 Ft h. AKCIÓ %%

Új, Giordani Gold mini parfümös üveg, parfüm nélkül!

Biopamut kényelmes csinos nadrág Akció %%

Újszerű, eredeti S. Oliver fekete halász nadrág 38-as Akció

Barna csinos asszimetrikus alkalmi ruha

Új, H&M korall-pink színű vállpántos overáll, M-es

Rövid ujjú gombos pulóver[4

Afrika . Magyar Ferenc: VadÁszat Kudu-FÖldÖn C. KÖnyv AfrikÁrÓl Új

Home DHM 10LR párátlanító, 10 liter kb. 20 m2 szobához. Szuper! %

Új 5 sebességes sebesség váltó Citroen C4, Peugeot 206 207 307 308 407

ÚJ, SEBASTIANO OLASZ EREDETI BŐR CIPŐ, 40

Új, Dr. Punto Rosso, olasz, piros-bézs kiscipő, 22-es 8. 990 Ft h.

Új egyedi Sztereó hangszóró, fekete AKCIÓ!

Szépséges vastag francia, elegáns + csipke

Új, lenvászon férfi nadrág, világos homok színű

Férfi napszemüveg akár Ingyen %%

Csinos krém színű felső, újszerű állapotban, kismama felső is AKCIÓ %%

Új pink kagyló fülbevaló Akció %%