Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 21.

Végvári Legenda (Barabás Tibor) 1981 (5kép+tartalom) Termékkód: 1062223424

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 12 nap, 6 óra
2026. Febr. 02. 20:20

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13640)

Végvári Legenda (Barabás Tibor) 1981
Delfin Könyvek sorozat

Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1981 , 2.kiadás , 65.000 példány
Nyelve : Magyar , illusztrálta: Győry Miklós
Azonosító : ISBN 963 11 2847 4 , HU ISSN 0324-3222 , IF 4401
Típus : ifjúsági kalandregény
Oldalak száma : 164 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 13.5 x 1 cm és 125gramm
Készítette : Szikra Lapnyomda , Budapest
Eredeti ára : 10.- Ft

Ez a regény félig mese, és csak félig valóság. De hát ez így is jól van, hiszen annyi mindent tudunk már a hajdani török világról, hogy jólesik olyankor kötetlenül elálmodni rajta, és azoknak a régi, nehéz időknek emlékét a képzelet játékával deríteni. Így tett Barabás Tibor is: kis regényében egymást kergetik a kalandok és az izgalmas bonyodalmak, miközben kedves hőseinek, Pethő Miskának, a derék csizmadialegénynek és Balajti Piroskának, a legszebb újvári kislánynak operettbe illő szerelmét szövögeti. Jófajta kis szünidei olvasmány Barabás Tibor regénye. Annyit elárulhatunk, hogy a sok üldözésnek, meglepő fordulatnak boldog vége lesz. No de addig! Pethő Miskának hét próbát kell kiállnia...

imgbox.com/g/5kbVoynFWX

Árverés kezdete: 2026. Jan. 03. 20:20
Árverés vége: 2026. Febr. 02. 20:20
Termék megtekintve: 662

Italos Pohárka Készlet 5db-os Üveg

Biológia 11. Munkafüzet (2020)

Záray Márta-Vámosi János Kép Trafikárú kb. 1980

Magnókazetta (Ver. 120) Sony HF-S60 (teszteletlen& #41;

Tara Istennő Mosolya (Kolesznyikova -Kolesznyikov) 1981 (8kép+tartalom )

Tanári Kézikönyv 6-8. osztály (Patrik József) 2001

Szent Péter Esernyője (Mikszáth Kálmán) 2012 (8kép+tartalom )

Siemens A70 (2005) Üres Doboz

Labdázó Készlet Tépőzáras (labda nélkül)

Lexikon a Szerelemről (1987) 9kép+tartalom

Samsung X450 (2003) Ver. 4 (30-as) sérült

Családi Album (Danielle Steel) 2002 (5kép+tartalom )

Szép Magyar Novella (Új Idő Kft. ) 1990 (5kép+tartalom )

CBA Magazin 2011/5 Május

Bragelonne Vicomte V. (Alexandre Dumas) 1972 (10kép+tartalo m)

Nokia 2323c-2 (Ver. 11) 2009 (lekódolt) teszteletlen

Egymás Szemében (Szilvási Lajos) 1990 (újszerű) 9kép+tartalom

Nokia Hálózati Töltő (AC-3E) rendben működik (Ver. 3)

Fetana 35SR Fényképezőgép (Ver. 2) újszerű kb. 1995

Telepátia és Tisztánlátás (Milan Ryzl) 1992 (5kép+tartalom )