Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 25.

Végvári Legenda (Barabás Tibor) 1981 (5kép+tartalom) Termékkód: 1062223424

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 7 nap, 22 óra
2026. Febr. 02. 20:20

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13675)

Végvári Legenda (Barabás Tibor) 1981
Delfin Könyvek sorozat

Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1981 , 2.kiadás , 65.000 példány
Nyelve : Magyar , illusztrálta: Győry Miklós
Azonosító : ISBN 963 11 2847 4 , HU ISSN 0324-3222 , IF 4401
Típus : ifjúsági kalandregény
Oldalak száma : 164 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 13.5 x 1 cm és 125gramm
Készítette : Szikra Lapnyomda , Budapest
Eredeti ára : 10.- Ft

Ez a regény félig mese, és csak félig valóság. De hát ez így is jól van, hiszen annyi mindent tudunk már a hajdani török világról, hogy jólesik olyankor kötetlenül elálmodni rajta, és azoknak a régi, nehéz időknek emlékét a képzelet játékával deríteni. Így tett Barabás Tibor is: kis regényében egymást kergetik a kalandok és az izgalmas bonyodalmak, miközben kedves hőseinek, Pethő Miskának, a derék csizmadialegénynek és Balajti Piroskának, a legszebb újvári kislánynak operettbe illő szerelmét szövögeti. Jófajta kis szünidei olvasmány Barabás Tibor regénye. Annyit elárulhatunk, hogy a sok üldözésnek, meglepő fordulatnak boldog vége lesz. No de addig! Pethő Miskának hét próbát kell kiállnia...

imgbox.com/g/5kbVoynFWX

Árverés kezdete: 2026. Jan. 03. 20:20
Árverés vége: 2026. Febr. 02. 20:20
Termék megtekintve: 667

Coca Cola Pohár (Ver. 9) 13cm

Matchbox MLB-90-16 (Chicago Cubs) bontatlan (1990) új

A Baromfiudvar Kedvence (2006)

4x4 Magazin 2002/6 (10kép+tartalo m)

3. Évezred 2012/3 Március (10kép+tartalo m)

A Fekete Nyíl (R. L. Stevenson) 1980 (Ver. 2) 8kép+tartalom

Kisdobos 1978/1 Január (5kép+tartalom )

William Shakespeare-Szonet tek (1998) 5kép+tartalom

Az Anyag Regénye (Albert Ducrocq) 1965 (10kép+tartalo m)

BlackBerry 7290 (Ver. 2) 2004 (hibásan működik) 30-as

A Halál (Kóbor Tamás) 1930 (8kép+tartalom )

Cheyenne (Hank Mitchum) 1991 (8kép+tartalom )

Radwege Plan der Landeshaupstadt Salzburg (1987) térkép

MHS Rádióamatőr Füzetei 33. Elektronikus Villanófény Készülékek (1962)

Kerékpár Fék (Wuxing SP90) hiányos

Linda Mesél (1989) 5kép+tartalom

Janine 38. Boldog Áldozat (Sandy Madison) 1993 (8kép+tartalom )

Nokia Csuklópánt (Ver. 2) használt

Hálózati Táp 12V 1A (sérült) rendben működik

Női Divat Öv (Ver. 1) 104cm