Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 29.

Végvári Legenda (Barabás Tibor) 1981 (5kép+tartalom) Termékkód: 1062223424

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 4 nap, 18 óra
2026. Febr. 02. 20:20

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13713)

Végvári Legenda (Barabás Tibor) 1981
Delfin Könyvek sorozat

Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1981 , 2.kiadás , 65.000 példány
Nyelve : Magyar , illusztrálta: Győry Miklós
Azonosító : ISBN 963 11 2847 4 , HU ISSN 0324-3222 , IF 4401
Típus : ifjúsági kalandregény
Oldalak száma : 164 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 13.5 x 1 cm és 125gramm
Készítette : Szikra Lapnyomda , Budapest
Eredeti ára : 10.- Ft

Ez a regény félig mese, és csak félig valóság. De hát ez így is jól van, hiszen annyi mindent tudunk már a hajdani török világról, hogy jólesik olyankor kötetlenül elálmodni rajta, és azoknak a régi, nehéz időknek emlékét a képzelet játékával deríteni. Így tett Barabás Tibor is: kis regényében egymást kergetik a kalandok és az izgalmas bonyodalmak, miközben kedves hőseinek, Pethő Miskának, a derék csizmadialegénynek és Balajti Piroskának, a legszebb újvári kislánynak operettbe illő szerelmét szövögeti. Jófajta kis szünidei olvasmány Barabás Tibor regénye. Annyit elárulhatunk, hogy a sok üldözésnek, meglepő fordulatnak boldog vége lesz. No de addig! Pethő Miskának hét próbát kell kiállnia...

imgbox.com/g/5kbVoynFWX

Árverés kezdete: 2026. Jan. 03. 20:20
Árverés vége: 2026. Febr. 02. 20:20
Termék megtekintve: 674

Még a Krokodilusnak is Van Barátja (Igor Akimuskin) 1966 (10kép+tartal

Szívhang 219. Érted Töröm Magam (Josie Metcalfe) 2003 (2kép+tartalom )

Bella 16. Az Utolsó Nyár (Betty Shelfield) 1994 (8kép+tartalom )

Júlia 1993/4 Őszi Különszám (v3) 3kép+tartalom

Bianca 56. Maradj Velünk (Kathy Clark) v1 (romantikus 1;

Nők Lapja Egészség 2018/5 Május (7kép+tartalom )

Az Aranyalmafa (Benedek Elek) 1965 (3. kiadás) 8kép+tartalom

Luisa San Felice I. (Dumas) 1977 (VR6) 5kép+tartalom

National Geographic Magyarország 2006/1 Január (10kép+tartalo m)

National Geographic Magyarország 2006/9 Szeptember (10kép+tartalo m)

Agybomba (Nemere István) 1993 (foltmentes 1; 5kép+tartalom

Microsoft Biztonsági Eszközkészlet 3 (CD) 2002 (jogtiszta) ;

Téves Nyomon (Karel Michal) 1967 (7kép+tartalom )

Apolló 2. szám (1989) poszterrel (6kép+tartalom )

Orvosregények 3. A Titokzatos Betegség (Stefan Frank) 1990 (6kép+tarta

Gordiusz Mester Nyomoz (Fülöp János) 1979 (8kép+tartalom )

Polski Fiat 125p Jobb Hátsó Lámpaház (1974)

Nokia 7360 (Ver. 2) 2005 (20-as) hiányos, sérült

A Klón és Én (Danielle Steel) 2004 (foltmentes 1; 5kép+tartalom

Az Amazonok Lázadása (Klaus Rainer Röhl) 1986 (8kép+tartalom )