Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 26.

Végvári Legenda (Barabás Tibor) 1981 (5kép+tartalom) Termékkód: 1062223424

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 6 nap, 22 óra
2026. Febr. 02. 20:20

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13664)

Végvári Legenda (Barabás Tibor) 1981
Delfin Könyvek sorozat

Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1981 , 2.kiadás , 65.000 példány
Nyelve : Magyar , illusztrálta: Győry Miklós
Azonosító : ISBN 963 11 2847 4 , HU ISSN 0324-3222 , IF 4401
Típus : ifjúsági kalandregény
Oldalak száma : 164 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 13.5 x 1 cm és 125gramm
Készítette : Szikra Lapnyomda , Budapest
Eredeti ára : 10.- Ft

Ez a regény félig mese, és csak félig valóság. De hát ez így is jól van, hiszen annyi mindent tudunk már a hajdani török világról, hogy jólesik olyankor kötetlenül elálmodni rajta, és azoknak a régi, nehéz időknek emlékét a képzelet játékával deríteni. Így tett Barabás Tibor is: kis regényében egymást kergetik a kalandok és az izgalmas bonyodalmak, miközben kedves hőseinek, Pethő Miskának, a derék csizmadialegénynek és Balajti Piroskának, a legszebb újvári kislánynak operettbe illő szerelmét szövögeti. Jófajta kis szünidei olvasmány Barabás Tibor regénye. Annyit elárulhatunk, hogy a sok üldözésnek, meglepő fordulatnak boldog vége lesz. No de addig! Pethő Miskának hét próbát kell kiállnia...

imgbox.com/g/5kbVoynFWX

Árverés kezdete: 2026. Jan. 03. 20:20
Árverés vége: 2026. Febr. 02. 20:20
Termék megtekintve: 668

Hálózati Táp 7. 5V 1500mA 11. 25VA (D-Link) sérült (tesztelve) ;

Tomica No. 81 Honda N-One 1:58 (2016) új

A Végső Leszámolás (Zane Grey) 1989 (8kép+tartalom )

Kinder Rénszarvas Piros Zsákkal 15cm (2015)

Az Égig Érő Vár (Hunyady József) 1982 (8kép+tartalom )

Orion TV Táv (Infra-04) sérült (rendben működik)

3. Évezred 2016/6 Június (10kép+tartalo m)

Hálózati Táp Olympia 9V 400mA (tesztelve) ;

Időfutár 3. A Próbák Palotája (2017) 8kép+tartalom

Északi Szél (Spencer Walls) 1988 (foltmentes 1; 5kép+tartalom

Analóg Áramkörök és Rendszerek (G. D. Bishop) 1978 (8kép+tartalom )

Sony Ericsson K300i (2004) Ver. 2 (20-as) megkímélt

Bianca 58. Taníts Boldogságra (Kathleen Creighton) v2 (2kép+tartalom )

Pszichológia Dióhéjban (Tom Butler-Bowdon) 2007 (8kép+tartalom )

McDonald's Összerekható Állatfigura Darab

Szalvéta (Ver. 53) papír (retró)

Régen és Most - Nyitnikék (Kisiskolások Könyve) 1982 (6kép+tartalom )

A Tengerész Fia (Hector Malot) 1961 (6kép+tartalom )

Internet Kábel Sárga 150cm (teszteletlen& #41;

Romana 1992 Tavaszi Különszám (v1) 2kép+tartalom