Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 7.

Végvári Legenda (Barabás Tibor) 1981 (5kép+tartalom) Termékkód: 1062223424

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 26 nap, 15 óra
2026. Febr. 02. 20:20

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13324)

Végvári Legenda (Barabás Tibor) 1981
Delfin Könyvek sorozat

Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1981 , 2.kiadás , 65.000 példány
Nyelve : Magyar , illusztrálta: Győry Miklós
Azonosító : ISBN 963 11 2847 4 , HU ISSN 0324-3222 , IF 4401
Típus : ifjúsági kalandregény
Oldalak száma : 164 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 13.5 x 1 cm és 125gramm
Készítette : Szikra Lapnyomda , Budapest
Eredeti ára : 10.- Ft

Ez a regény félig mese, és csak félig valóság. De hát ez így is jól van, hiszen annyi mindent tudunk már a hajdani török világról, hogy jólesik olyankor kötetlenül elálmodni rajta, és azoknak a régi, nehéz időknek emlékét a képzelet játékával deríteni. Így tett Barabás Tibor is: kis regényében egymást kergetik a kalandok és az izgalmas bonyodalmak, miközben kedves hőseinek, Pethő Miskának, a derék csizmadialegénynek és Balajti Piroskának, a legszebb újvári kislánynak operettbe illő szerelmét szövögeti. Jófajta kis szünidei olvasmány Barabás Tibor regénye. Annyit elárulhatunk, hogy a sok üldözésnek, meglepő fordulatnak boldog vége lesz. No de addig! Pethő Miskának hét próbát kell kiállnia...

imgbox.com/g/5kbVoynFWX

Árverés kezdete: 2026. Jan. 03. 20:20
Árverés vége: 2026. Febr. 02. 20:20
Termék megtekintve: 648

Gyilkos Hajsza (Al Frederic) 1989 (Walker Felügyelő)

A Nevető Ember (Victor Hugo) 1980 (foltmentes 1; 7kép+tartalom

Képtelenségek a XXI. Századból (Dévényi Tibor) 1986 (6kép+tartalom )

Nokia C1-01 (Ver. 10) 2010 (sérült) teszteletlen

A Kutya Hétköznapjai (Szinák János-Veress István) 1986 4kép+tartalom

Az Élet Könyve (1992) foltmentes (5kép+tartalom )

Fekete Bárányka (Királyházi Vajk) 2016 (6kép+tartalom )

PC Guru 1997/12 (10kép+tartalo m)

A Latyi (Latabár Kálmán) 1993 VHS (jogtiszta) ; teszteletlen

Filly Secret Notes (Simba 2012) jegyzetfüzet

Nostradamus Titokzatos Könyve: A Próféciák (Fekete Sándor Pál) 1991

Tom Swift 1. A Fekete Sárkány (Victor Appleton) 1991 (5kép+tartalom )

Kerámia Bögre (Ver. 3) Star Wars MG23469

LG A110 (2009) Üres Doboz

Matematika 3. Tankönyv (2020)

Vörös Rózsa - Mérték Után (Elizabeth Barrett) 1991 (8kép+tartalom )

Tomica No. 119 Morita Fire Fighting Ambulance 1:74 (2014) új

Számolj Te is Szorobánon! 1. (Vajda-Vajdáné ) 2008 (8kép+tartalom )

Gloriett a Hullának (Agatha Christie) 1987 (8kép+tartalom )

Bunyós Pityu - Unijós Leszek Én (CD) 2005 (jogtiszta) ;