Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 27.

Végvári Legenda (Barabás Tibor) 1981 (5kép+tartalom) Termékkód: 1062223424

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 5 nap, 21 óra
2026. Febr. 02. 20:20

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13639)

Végvári Legenda (Barabás Tibor) 1981
Delfin Könyvek sorozat

Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1981 , 2.kiadás , 65.000 példány
Nyelve : Magyar , illusztrálta: Győry Miklós
Azonosító : ISBN 963 11 2847 4 , HU ISSN 0324-3222 , IF 4401
Típus : ifjúsági kalandregény
Oldalak száma : 164 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 13.5 x 1 cm és 125gramm
Készítette : Szikra Lapnyomda , Budapest
Eredeti ára : 10.- Ft

Ez a regény félig mese, és csak félig valóság. De hát ez így is jól van, hiszen annyi mindent tudunk már a hajdani török világról, hogy jólesik olyankor kötetlenül elálmodni rajta, és azoknak a régi, nehéz időknek emlékét a képzelet játékával deríteni. Így tett Barabás Tibor is: kis regényében egymást kergetik a kalandok és az izgalmas bonyodalmak, miközben kedves hőseinek, Pethő Miskának, a derék csizmadialegénynek és Balajti Piroskának, a legszebb újvári kislánynak operettbe illő szerelmét szövögeti. Jófajta kis szünidei olvasmány Barabás Tibor regénye. Annyit elárulhatunk, hogy a sok üldözésnek, meglepő fordulatnak boldog vége lesz. No de addig! Pethő Miskának hét próbát kell kiállnia...

imgbox.com/g/5kbVoynFWX

Árverés kezdete: 2026. Jan. 03. 20:20
Árverés vége: 2026. Febr. 02. 20:20
Termék megtekintve: 671

Játék Figura YT010912 (2012)

Bukott Angyal (Amanda Quick) 1995 (szétesik) 5kép+tartalom

Magnókazetta (Ver. 14) TDK D60 (teszteletlen& #41;

Intertronic DB-50 Mini Data Bank (kb. 1995) rendben működik

Szívhang 93. Emésztő Tűz (Helen Upshall) 1997 (2kép+tartalom )

Nahát 1997/11 November (3kép+tartalom )

Matchbox MLB-90-17 (Cincinnati Reds) Bontatlan (1990)

Kartal Visszatér (Rónaszegi Miklós) 1981 (5kép+tartalom )

Praktika 2000/8. szám Augusztus (2kép+tartalom )

Romana 1993/5 Karácsonyi Különszám (v1) 2kép+tartalom

Hitler Halála (L. A. Bezimenszkij) 1976 (8kép+tartalom )

Német-Magyar Szótár (Halász Előd) 1983 (5kép+tartalom )

Headset-hez Szilikon Készlet (Ver. 9) új 4db-os fehér

Az Ördög Patája (1988) VCD

Belson BR-185 Rádió (kb. 1972) hibás, sérült

Kemény Álmok 3. (1990)

Tanítsuk a Kisbabát! (Genevieve Painter) 1974 (5kép+tartalom )

Emma Lyonna I. (Alexandre Dumas) 1980 (VR8) 8kép+tartalom

Magyar Hírlap Magazin 1998/2. szám (2kép+tartalom )

Harmadik Szem 1993/November (28. szám) 4kép+tartalom