Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 25.

Végvári Legenda (Barabás Tibor) 1981 (5kép+tartalom) Termékkód: 1062223424

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 8 nap, 13 óra
2026. Febr. 02. 20:20

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13636)

Végvári Legenda (Barabás Tibor) 1981
Delfin Könyvek sorozat

Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1981 , 2.kiadás , 65.000 példány
Nyelve : Magyar , illusztrálta: Győry Miklós
Azonosító : ISBN 963 11 2847 4 , HU ISSN 0324-3222 , IF 4401
Típus : ifjúsági kalandregény
Oldalak száma : 164 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 13.5 x 1 cm és 125gramm
Készítette : Szikra Lapnyomda , Budapest
Eredeti ára : 10.- Ft

Ez a regény félig mese, és csak félig valóság. De hát ez így is jól van, hiszen annyi mindent tudunk már a hajdani török világról, hogy jólesik olyankor kötetlenül elálmodni rajta, és azoknak a régi, nehéz időknek emlékét a képzelet játékával deríteni. Így tett Barabás Tibor is: kis regényében egymást kergetik a kalandok és az izgalmas bonyodalmak, miközben kedves hőseinek, Pethő Miskának, a derék csizmadialegénynek és Balajti Piroskának, a legszebb újvári kislánynak operettbe illő szerelmét szövögeti. Jófajta kis szünidei olvasmány Barabás Tibor regénye. Annyit elárulhatunk, hogy a sok üldözésnek, meglepő fordulatnak boldog vége lesz. No de addig! Pethő Miskának hét próbát kell kiállnia...

imgbox.com/g/5kbVoynFWX

Árverés kezdete: 2026. Jan. 03. 20:20
Árverés vége: 2026. Febr. 02. 20:20
Termék megtekintve: 666

Emlékek (Francine Pascal) 1992 (8kép+tartalom )

A Préri (James Fenimore Cooper) 1963 (viseltes) 7kép+tartalom

FUT-NI (Kocsis L. Mihály) 1980 (8kép+tartalom )

Póker Kártya (China Airlines) újszerű

Tiffany 44. Mégiscsak Veled (Barbara Delinsky) v2 (romantikus 1;

Mesterlövész (Kurt Vonnegut) 1986 (foltmentes 1; 5kép+tartalom

Egy Magyar Diák Élete Mátyás Király Korában (Donászy Ferenc) 1990

Fényképezőgép Kiegészítő (Ver. 4) MASSA Optics (megkímélt) ;

Nahát 1997/4 Április (3kép+tartalom )

Mini USB Töltőkábel USB-s Ver. 19 (120cm) tesztelve

BKK Havibérlet Felsőóktatásban Tanulóknak 2014 Október (2képpel)

Chuggington 2. Wilson Ósdi Fagyigépe (2009) DVD (jogtiszta) ;

Nokia 2323c-2 (Ver. 6) 2009 (lekódolt) teszteletlen

BlackBerry 9000 (Ver. 3) 2008 (30-as) hiányos

HTC Wildfire S (2011) Üres Doboz (sérült)

Nokia 6610i (Ver. 7) 2004 (20-as) sérült

A Kétarcú Ember (Szabó László) 1978 (6kép+tartalom )

Bianca 114. Biztosra Megyek (Jo Leigh) 2000 (romantikus 1;

Star Wars Rebel Assault II (1995) 2CD-s (jogtiszta) ;

Hálózati Táp Shing Wai 4. 5V 700mA (T4145700D) ; Ver. 2 (tesztelve) ;