Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 28.

Végvári Legenda (Barabás Tibor) 1981 (5kép+tartalom) Termékkód: 1062223424

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 4 nap, 21 óra
2026. Febr. 02. 20:20

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13703)

Végvári Legenda (Barabás Tibor) 1981
Delfin Könyvek sorozat

Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1981 , 2.kiadás , 65.000 példány
Nyelve : Magyar , illusztrálta: Győry Miklós
Azonosító : ISBN 963 11 2847 4 , HU ISSN 0324-3222 , IF 4401
Típus : ifjúsági kalandregény
Oldalak száma : 164 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 13.5 x 1 cm és 125gramm
Készítette : Szikra Lapnyomda , Budapest
Eredeti ára : 10.- Ft

Ez a regény félig mese, és csak félig valóság. De hát ez így is jól van, hiszen annyi mindent tudunk már a hajdani török világról, hogy jólesik olyankor kötetlenül elálmodni rajta, és azoknak a régi, nehéz időknek emlékét a képzelet játékával deríteni. Így tett Barabás Tibor is: kis regényében egymást kergetik a kalandok és az izgalmas bonyodalmak, miközben kedves hőseinek, Pethő Miskának, a derék csizmadialegénynek és Balajti Piroskának, a legszebb újvári kislánynak operettbe illő szerelmét szövögeti. Jófajta kis szünidei olvasmány Barabás Tibor regénye. Annyit elárulhatunk, hogy a sok üldözésnek, meglepő fordulatnak boldog vége lesz. No de addig! Pethő Miskának hét próbát kell kiállnia...

imgbox.com/g/5kbVoynFWX

Árverés kezdete: 2026. Jan. 03. 20:20
Árverés vége: 2026. Febr. 02. 20:20
Termék megtekintve: 673

Szalvéta (Ver. 18) papír (retró)

Magnókazetta (Ver. 131) AC Super C90 (teszteletlen& #41;

Családom Történeteiből (Vekerdy Tamás) 1997 (5kép+tartalom )

Scart Kábel (Ver. 11) retro Magyar gyártmány 150cm (teszteletlen& #41;

Bianca 93. A Visszaeső (Ann Major) 1998 (romantikus 1;

Romana 130. Végzetes Nyár (Margaret Way) 1996 (6kép+tartalom )

Cedar CD-B91 Számológép (hibásan működik) sérült

Élet és Tudomány 2001/37 (8kép+tartalom )

Tara Istennő Mosolya (Kolesznyikova -Kolesznyikov) 1981 (8kép+tartalom )

Napelemes Kerti LED (hiányos, teszteletlen)

A Klinika II. (Peter Heim) 1989 (5kép+tartalom )

Magyar-Orosz Szótár (Hadrovics-Gál di) 1966 (viseltes) 8kép+tartalom

Totókulcsok '88 (1987) 8kép+tartalom

Az Unalom (Alberto Moravia) 1981 (5kép+tartalom )

Matchbox MLB-90-9 (Minnesota Twins) Bontatlan (1990) új

Családi Boldogság (Lev Tolsztoj) 1958 (5kép+tartalom )

Delta Kutatás (William Shatner) 1998 (8kép+tartalom )

Samsung SFD-321B Floppy Drive (teszteletlen& #41;

Dluhopolszky László - Boros Lajos (2000) Dedikált

NJU3711D új (8 bit Serial to Parallel Converter)