Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 29.

Végvári Legenda (Barabás Tibor) 1981 (5kép+tartalom) Termékkód: 1062223424

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 4 nap, 16 óra
2026. Febr. 02. 20:20

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13673)

Végvári Legenda (Barabás Tibor) 1981
Delfin Könyvek sorozat

Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1981 , 2.kiadás , 65.000 példány
Nyelve : Magyar , illusztrálta: Győry Miklós
Azonosító : ISBN 963 11 2847 4 , HU ISSN 0324-3222 , IF 4401
Típus : ifjúsági kalandregény
Oldalak száma : 164 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 13.5 x 1 cm és 125gramm
Készítette : Szikra Lapnyomda , Budapest
Eredeti ára : 10.- Ft

Ez a regény félig mese, és csak félig valóság. De hát ez így is jól van, hiszen annyi mindent tudunk már a hajdani török világról, hogy jólesik olyankor kötetlenül elálmodni rajta, és azoknak a régi, nehéz időknek emlékét a képzelet játékával deríteni. Így tett Barabás Tibor is: kis regényében egymást kergetik a kalandok és az izgalmas bonyodalmak, miközben kedves hőseinek, Pethő Miskának, a derék csizmadialegénynek és Balajti Piroskának, a legszebb újvári kislánynak operettbe illő szerelmét szövögeti. Jófajta kis szünidei olvasmány Barabás Tibor regénye. Annyit elárulhatunk, hogy a sok üldözésnek, meglepő fordulatnak boldog vége lesz. No de addig! Pethő Miskának hét próbát kell kiállnia...

imgbox.com/g/5kbVoynFWX

Árverés kezdete: 2026. Jan. 03. 20:20
Árverés vége: 2026. Febr. 02. 20:20
Termék megtekintve: 675

Bohémek és Pillangók (Bókay János) 1973 (9kép+tartalom )

Tűzverdák 47. szám Buffalo Type 50 (csak újság)

Nászút Féláron (Justy Villas) 1994 (6kép+tartalom )

MHS Rádióamatőr Füzetei 84. Televízió Kislexikon (Hetényi László) 1964

Júlia 1996/1 Különszám (2kép+tartalom )

Irkafirka Folytatható Képek Mindenkinek (2009) 6kép+tartalom

Karolina, Negyvenkilenc Szeptember (Vadász Ferenc) 1977 (5kép+tartalom

Tesco Halloween Spooky Horror Sounds (CD) 2007 (jogtiszta) ;

Távirányító (Ver. 3) sérült, teszteletlen

Az Elsodort Falu I. (Szabó Dezső) 1929 (viseltes) 8kép+tartalom

Janine 17. A Második Nekifutás (Ellen Piano) 1992 (8kép+tartalom )

A Leltár (Végh Antal) 1977 (5kép+tartalom )

A Hamisító Csoport (Adolf Burger) 1986 (8kép+tartalom )

Grundig Hálózati Táp NR 45-7 (4. 5V 400mA) rendben működik

Matchbox MLB-90-21 (New York Mets) Bontatlan (1990)

Bianca 60. Mesés Pár (Delayne Camp) 1996 (2kép+tartalom )

Omega Kísérlet (Patrick Lynch) 1998 (4kép+tartalom )

Arany János Balladái (1982) viseltes (9kép+tartalom )

Képkeretes Ébresztő Óra Hőmérős (működik) hiányos

Sunhui Rádió (EJ-5533AC) ; sérült, hiányos, működik