Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 19.

Végvári Legenda (Barabás Tibor) 1981 (5kép+tartalom) Termékkód: 1062223424

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 14 nap, 9 óra
2026. Febr. 02. 20:20

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13627)

Végvári Legenda (Barabás Tibor) 1981
Delfin Könyvek sorozat

Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1981 , 2.kiadás , 65.000 példány
Nyelve : Magyar , illusztrálta: Győry Miklós
Azonosító : ISBN 963 11 2847 4 , HU ISSN 0324-3222 , IF 4401
Típus : ifjúsági kalandregény
Oldalak száma : 164 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 13.5 x 1 cm és 125gramm
Készítette : Szikra Lapnyomda , Budapest
Eredeti ára : 10.- Ft

Ez a regény félig mese, és csak félig valóság. De hát ez így is jól van, hiszen annyi mindent tudunk már a hajdani török világról, hogy jólesik olyankor kötetlenül elálmodni rajta, és azoknak a régi, nehéz időknek emlékét a képzelet játékával deríteni. Így tett Barabás Tibor is: kis regényében egymást kergetik a kalandok és az izgalmas bonyodalmak, miközben kedves hőseinek, Pethő Miskának, a derék csizmadialegénynek és Balajti Piroskának, a legszebb újvári kislánynak operettbe illő szerelmét szövögeti. Jófajta kis szünidei olvasmány Barabás Tibor regénye. Annyit elárulhatunk, hogy a sok üldözésnek, meglepő fordulatnak boldog vége lesz. No de addig! Pethő Miskának hét próbát kell kiállnia...

imgbox.com/g/5kbVoynFWX

Árverés kezdete: 2026. Jan. 03. 20:20
Árverés vége: 2026. Febr. 02. 20:20
Termék megtekintve: 657

Top Gun Joystick (Thrustmaster& #41; hiányos, teszteletlen

Az Angyal - Az Elveszett Kislány (1966) VCD

GamePad (Ver. 1) sérült, teszteletlen

Őszi Kikerics (Tom Wittgen) 1984 (5kép+tartalom )

A Család Barátja (Christine Arnothy) 1991 (foltmentes 1; 5kép+tartalom

A Grimm Testvérek Legszebb Meséi (Egmont) 2000 (8kép+tartalom )

Unomat 720 B Vaku (Germany kb. 1979) rendben működik (sérült)

Bee Gees - The Very Best Of (Ver. 2) kazetta (teszteletlen& #41;

Nápolyi Johanna (Passuth László) 1968 (10kép+tartalo m)

Kárpáti Rapszódia (Illés Béla) 1971 (8kép+tartalom )

Az Ördög Szolgája (1974) 2005 VCD (jogtiszta) ; nem DVD

Tomica Premium No. 14 McLaren Senna (2018) 1:62 (2022) új

Max Havelaar (Multatuli) ; 1981 (VR8) megkímélt (8kép+tartalom )

Tiffany 88. Térden Állva (Kate Hoffmann) v2 (2kép+tartalom )

Star Wars 9. szám A-Szárnyú (bontatlan) ;

Autó Kettő 1999/2 Február (10kép+tartalo m)

És Mégis Mozog a Föld I. (Jókai Mór) 1959 (5kép+tartalom )

Leonard Bernstein 2 Zenemű (1980) kazetta (jogtiszta) ; teszteletlen

Az Érthető Matematika 12. Tankönyv (2020) Ver. 2 (6kép+tartalom )

Bianca 28. Hatos Fogat (Jenna Lee Joyce) v2 (romantikus 1;