Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 15.

 Termék kategóriája: Ruházat, divat»Női»Lábbeli

Velúrbőr egyedi kényelmes bokacsizma 39-es Belgiumból Termékkód: 1062346202

Jelenlegi ár: 3.990 Ft
Árverés vége: +5 perc 18 óra 24 perc
2026. Jan. 16. 12:28

Minimális ajánlat: 3.990 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1782)

39-es méretű velúrbőr bokacsizma alkalmi áron eladó. Belgiumban vettem, de még hordható állapotban van, ahogy a képen látható:)

Az új ára töredékéért vihető most.

Kikiáltási ár: 3.990 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 14. 12:28
Árverés vége: 2026. Jan. 16. 12:28
Termék megtekintve: 246

Új szív alakú fém doboz, 25 ml

Warehouse divatos zöld fodros ruha (38/40). Hibátlan, újsz. !

Újsz. GOTS biopamut melltartó, gyönyörű csipkés, fehér 80

Új 2 db térd harisnya, térdfix. Minőségi termék!

Újsz. leopárd m. szürke szabadidő felső

Új, Stradivarius piros strasszos szegecses édes táska %%

Új, gyönyörű és egyedi cirkónia köves medál ALKALMI ÁRON!

Újszerű, Cherokee fehér vászon sz. ingblúz. L

Erdélyi Margit - Nyelkalauz angol % német vendéglátás

Új, arany - rózsaszín kövecskés virág fülbevaló

Újsz. nagyon különleges öv Belgiumból

Ekhardt Júlia: Karmikus india hatalmas könyv. Új %%

Új, gyönyörű tűzpiros Bershka ruha ÁRZUHANÁS

Lovas Béla Édesvízi parányok 2. c. könyv RITKA ! !

Új, fehérarany, 14 karátos csodaszép gyűrű, 48-as (kis méret)

Sylvia Schneider Válaszok szülőknek c. könyv

Új rózsaszín pisi tölcsér / állva pisilő tölcsér nőknek! Szupe

Rival me HD Gel 17 Indian Feeling különleges körömlakk

Gyapjú pici párna párnácska Akció

Narancssárga édes víziló plüss kabala